-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску Код ДК 021-2015:44610000-9 (Дихальні апарати на стисненому повітрі Drager PSS 4000 (або еквівалент))
Оголошено тендер
5 619 600.00
UAH
Номер:
27ccd1c76d97404b88010604f3c35bb8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-21-001322-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
5 619 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску Код ДК 021-2015:44610000-9 (Дихальні апарати на стисненому повітрі Drager PSS 4000 (або еквівалент))
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.07.2023 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 619 600.00 UAH