• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт частини приміщення комунальної власності № 3 по вул. Машинобудівників, 4 в смт Чабани Фастівського району Київської області (код ДК 021:2015 -45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

3 168 072.20 UAH
Номер: 46018de1dbc040339d3e5efcb91345a3
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-19-004091-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЧАБАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ЧАБАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 3 168 072.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт частини приміщення комунальної власності № 3 по вул. Машинобудівників, 4 в смт Чабани Фастівського району Київської області (код ДК 021:2015 -45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 19.07.2023 17:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 168 072.20 UAH