-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Взуття різне, крім спортивного та захисного (Взуття робоче)
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
fd160ade99574f589e6245a7282d73a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-11-002801-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05396638
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ПЕСТЕЛЯ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05396638
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ПЕСТЕЛЯ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Взуття різне, крім спортивного та захисного (Взуття робоче)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Дата опублікування:
11.07.2023 14:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума140 000.00 UAH