-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Дизельне паливо
Оголошено тендер
56 000.00
UAH
Номер:
ed7da33bfa854207b2fc657aa4e8735b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-11-000679-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Нижньовербізька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354083
-
Адреса:
78218, Україна, Івано-Франківська область, село Нижній Вербіж, вулиця Довбуша будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Нижньовербізька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354083
-
Адреса:
78218, Україна, Івано-Франківська область, село Нижній Вербіж, вулиця Довбуша будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
56 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо
Примітки:
Відповідно пп.4 п. 13 Особливостей та протоколи Нижньовербізької ТЕБ і НС №4 від 07.07.2023 та №8 від 08.0.7.2023 про надзвичайну ситуацію - повінь - існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником;
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.07.2023 09:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума56 000.00 UAH