-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Кухонне обладнання для закладів освіти
Оголошено тендер
152 600.00
UAH
Номер:
e981fff21b4b45e2bc7f160a6d8b3cc6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-10-000188-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944875
-
Адреса:
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяслав, вул. Подільська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944875
-
Адреса:
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяслав, вул. Подільська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
152 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кухонне обладнання для закладів освіти
Примітки:
Відповідно до пп.2 п. 51 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» Затверджених Постановою КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 (із змінами) відкриті торги оголошені 19.06.2023, унікальний номер оголошення, присвоєний електронною системою закупівель UA-2023-06-19-014472-a не відбулися. На виконання пп.6 п.13 Особливостей придбання товарів і послуг проведено шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
10.07.2023 09:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти грошової допомоги опорним закладам загальної середньої освіти у 2022/23 навчальному році Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та кошти місцевого бюджету
Сума152 600.00 UAH