-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) (ПРОТИВОРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ), розташований за адресою: м. Вознесенськ, вул. Шевченка, 3 /28
Оголошено тендер
1 226 473.00
UAH
Номер:
99406106933e4766b96ba2ab6616c0ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-05-003999-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36434288
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36434288
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 226 473.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) (ПРОТИВОРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ), розташований за адресою: м. Вознесенськ, вул. Шевченка, 3 /28
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
05.07.2023 16:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 226 473.00 UAH