-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дріт зварювальний обміднений
Оголошено тендер
269 136.00
UAH
Номер:
c0331a0590924c2fb7825ef18a32c813
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-05-003646-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "РЕФРИЖЕРАТОРНА ВАГОННА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081326
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "РЕФРИЖЕРАТОРНА ВАГОННА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081326
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
269 136.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дріт зварювальний обміднений
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
05.07.2023 15:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума269 136.00 UAH