• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабельно-провідникова продукція (44320000-9 кабелі та супутня продукція)

Оголошено тендер

41 752 122.72 UAH
Номер: f5cb208ec48f4f91bd13829ebe37922e
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-05-000914-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
Замовник: Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 41 752 122.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабельно-провідникова продукція (44320000-9 кабелі та супутня продукція)
Примітки: Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, Повітрофлотський проспект, будинок 11/15.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 05.07.2023 10:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума41 752 122.72 UAH