-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 31158000-8 Зарядні пристрої (зарядний хаб, зарядний пристрій, акумулятор для дрона) для військових потреб (закупівля в період воєнного стану)
Оголошено тендер
107 660.00
UAH
Номер:
73cb5c776c40410ea62bd6c858a25bb7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-04-004260-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
107 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV) : 31158000-8 Зарядні пристрої (зарядний хаб, зарядний пристрій, акумулятор для дрона) для військових потреб (закупівля в період воєнного стану)
Примітки:
1. Враховуючи нагальну потребу у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178. Таким чином, існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. 2. Лист - звернення від військової частини
№ вх 2364/01-10/11 від 14.06.2023р. 3. Рішення виконавчого комітету Івано - Франківської міської ради від 11.03.2022 р. № 238 "Про внесення змін до рішення міської ради від 14.12.2018 р. № 366-22 "Про довгострокову Програму фінансування мобілізаційних заходів та оборонної роботи Івано - Франківської міської ради на 2019 - 2023 роки".
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31158000-8 Зарядні пристрої
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.07.2023 14:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума107 660.00 UAH