-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з відновлення і заправки картриджів та технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки
Оголошено тендер
147 440.00
UAH
Номер:
3d59d84f7720490291dac775faaafe6a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-04-002915-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбачана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбачана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
147 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з відновлення і заправки картриджів та технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки
Примітки:
На підставі підпункту 6 пункту 13 постанови КМУ від 12.10.2022 р. №1178, а саме відмінено відкриті торги (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-06-19-012031-a) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації;
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.07.2023 12:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з відновлення і заправки картриджів та технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума147 440.00 UAH