-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання(Сумка з аварійним інструментом, сумка електрика)
Оголошено тендер
244 506.00
UAH
Номер:
c369aeba99324861ae1c52c4d1f300d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-04-001735-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
244 506.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання(Сумка з аварійним інструментом, сумка електрика)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
04.07.2023 11:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума244 506.00 UAH