• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного та ямкового ремонту доріг на території Курахівської міської територіальної громади, а саме: м. Курахове (вул. Степна, вул. Східна, вул. Гоголя, вул. Ломоносова, ділянка дороги від вул. Ушакова до вул. Франка), смт. Курахівка (місцевий проїзд від вул.Степна,1 до вул. Зелена, 1, вул. Молодіжна, вул. Миру, вул. Лазаревих)

Оголошено тендер

4 786 495.00 UAH
Номер: fb1442145e0b48f7ba3e0fea8ae69438
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-03-002354-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Замовник: КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 4 786 495.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного та ямкового ремонту доріг на території Курахівської міської територіальної громади, а саме: м. Курахове (вул. Степна, вул. Східна, вул. Гоголя, вул. Ломоносова, ділянка дороги від вул. Ушакова до вул. Франка), смт. Курахівка (місцевий проїзд від вул.Степна,1 до вул. Зелена, 1, вул. Молодіжна, вул. Миру, вул. Лазаревих)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.07.2023 12:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 786 495.00 UAH