-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Ремонт споруд цивільного захисту (поточний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 7 Звягельської міської ради по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.) (додаткові роботи), код ДК 021:2015:45450000-6-інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
20 743.42
UAH
Номер:
a2904fe0acc74a78b856b3c6d97e1689
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-30-002057-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
20 743.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ремонт споруд цивільного захисту (поточний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 7 Звягельської міської ради по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.) (додаткові роботи), код ДК 021:2015:45450000-6-інші завершальні будівельні роботи
Примітки:
Здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 8 пункту 13 Постанови, а саме: у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, у того самого виконавця робіт/надавача послуг.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.06.2023 14:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ремонт споруд цивільного захисту (поточний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 7 Звягельської міської ради по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.) (додаткові роботи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума20 743.42 UAH