• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт (влаштування пішохідних та велосипедних доріжок) м. Южного Одеського району Одеської області

Оголошено тендер

59 165.00 UAH
Номер: 5c64f03107c942ffad2f983ddf496cf8
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-27-002570-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
Очікувана вартість: 59 165.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт (влаштування пішохідних та велосипедних доріжок) м. Южного Одеського району Одеської області
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 27.06.2023 14:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума59 165.00 UAH