-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Матеріально-технічне забезпечення для потреб підрозділів територіальної оборони (спеціалізована хімічна продукція - очисник поверхні двигуна), відповідно до програми, код ДК 021:2015 – 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Оголошено тендер
456.00
UAH
Номер:
3780d7e97b4943aaaba2c83681ccc625
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-26-006002-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Виконавчий комітет Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057439
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, Лубни, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057439
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, Лубни, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
456.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Матеріально-технічне забезпечення для потреб підрозділів територіальної оборони (спеціалізована хімічна продукція - очисник поверхні двигуна), відповідно до програми, код ДК 021:2015 – 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Примітки:
Категорія замовника згідно статті 2 пункту 1 п.п 1 ЗУ «Про публічні закупівлі» та деякий інших законодавчих актів України шодо вдосконалення публічних закупівель – орган місцевого самоврядування.
Закупівля товару здійснюється відповідно пп. 4 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування зі змінами, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (із змінами і доповненнями) а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згідно розпорядження Лубенського міського голови від 26.06.2023 року № 321р. Про порядок проведення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб триторальної оборони.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.06.2023 16:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума456.00 UAH