-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція з розширенням існуючої загальноосвітньої середньої школи №41 по вул. Макаренка, 19 в смт. Брюховичі» (коригування) (1-й пусковий комплекс) (ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)
Оголошено тендер
166 408 660.00
UAH
Номер:
4fddff952b254a03a5646dd7e7a94510
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-23-004342-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
166 408 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Реконструкція з розширенням існуючої загальноосвітньої середньої школи №41 по вул. Макаренка, 19 в смт. Брюховичі» (коригування) (1-й пусковий комплекс) (ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
23.06.2023 18:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти спеціального фонду (бюджет розвитку) міського бюджету
Сума166 408 660.00 UAH