-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дверні та віконні блоки металопластикові
Оголошено тендер
203 000.00
UAH
Номер:
5883c7ddc8c24426afa0af2f16bc1463
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-23-003298-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Савранської селищної ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44141975
-
Адреса:
66200, Україна, Одеська область, селище міського типу Саврань, вул.Миру, будинок 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Савранської селищної ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44141975
-
Адреса:
66200, Україна, Одеська область, селище міського типу Саврань, вул.Миру, будинок 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
203 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дверні та віконні блоки металопластикові
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.06.2023 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума203 000.00 UAH