-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Напібрикети торф'яні
Оголошено тендер
1 338 000.00
UAH
Номер:
671db2569d6541e895de60cd186cb645
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-23-000506-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 338 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Напібрикети торф'яні
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
23.06.2023 09:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Напібрикети торф'яні
Кількість
446 тонни
Період постачання
до 30.09.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 338 000.00 UAH