• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Картопля

Оголошено тендер

311 000.00 UAH
Номер: 0b1f812276974d748a521b0f268474ca
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-20-000630-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СТАВІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Замовник: СТАВІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Очікувана вартість: 311 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Картопля
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.06.2023 09:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума311 000.00 UAH