-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Ноутбуки
Оголошено тендер
825 000.00
UAH
Номер:
184c54de749e4973ae29e54625b4c597
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-16-003069-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03364197
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. ім. Д.І. Менделєєва, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03364197
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. ім. Д.І. Менделєєва, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
825 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки
Примітки:
Закупівля проводиться без проведення відкритих торгів/використання електронного каталогу на підставі підпунктів 3 і 4 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Для задоволення потреби на 2023 рік у товарах на підставі розпорядження начальника Лисичанської міської адміністрації
від 02.06.2023 №281 «Про внесення змін до розпорядження начальника міської військової адміністрації від 14.09.2022 №210»
«Про створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об’єктах та територіях Лисичанської міської територіальної громади» (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.06.2023 14:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума825 000.00 UAH