-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення і заправки картриджів та технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки
Оголошено тендер
147 440.00
UAH
Номер:
df6c8e543d704eab9a7f1e37f895fc36
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-16-001452-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбачана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбачана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
147 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з відновлення і заправки картриджів та технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.06.2023 10:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з відновлення і заправки картриджів та технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума147 440.00 UAH