-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дошка обрізна
Оголошено тендер
638 000.00
UAH
Номер:
a46650a62750490bb426757c5b8f4f9a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-15-003995-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33113264
-
Адреса:
66410, Україна, Одеська область, Жеребкове, Одеська область, Подільський район, с. Жеребкове, вул. Арсенальна, 128.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33113264
-
Адреса:
66410, Україна, Одеська область, Жеребкове, Одеська область, Подільський район, с. Жеребкове, вул. Арсенальна, 128.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
638 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дошка обрізна
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03411000-4 Деревина хвойних порід
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.06.2023 15:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дошка обрізна 25*150 х 6 метрів
Кількість
42 метри кубічні
Період постачання
до 30.07.2023
Дошка обрізна 50*150 х 6 метрів
Кількість
17 метри кубічні
Період постачання
до 30.07.2023
Контррейка 25*50 х 3 метри
Кількість
4.8 метри кубічні
Період постачання
до 30.07.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума638 000.00 UAH