• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Поточний ремонт з усунення аварiйної ситуації стелі спортивного залу НВК 4 за адресою вул. Перемоги 9, м. Хмельницький

Оголошено тендер

359 136.70 UAH
Номер: 8e339e31e1664af88aa99d78f64ab341
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-15-002053-b
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Хмельницький навчально-виховний комплекс№4
Замовник: Хмельницький навчально-виховний комплекс№4
Очікувана вартість: 359 136.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт з усунення аварiйної ситуації стелі спортивного залу НВК 4 за адресою вул. Перемоги 9, м. Хмельницький
Примітки: Закупівля здійснюється в порядку передбаченому особливостями затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.Місцезнаходження: 29019, Україна, м. Хмельницький, вул. Перемоги, 9. Категорія замовника відповідно до ч. 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону. Вид предмета закупівлі – Послуги. Закупівля здійснюється на підставі пп.4 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Оскільки, внаслідок ракетного удару, завданого поблизу м. Хмельницький завдано матерiальну шкоду Хмельницькому НВК-4. Зокрема, вiдбувся обвал частини стелi спортивного залу корпусу №1. Подальша експлyатацiя даного примiщення є вкрай небезпечною для учнiв та вчителiв, оскiльки є ризик обвалу iншої частини стелi спортивного залy. Даний факт затверджено відповідними актами, Тож, враховуючи те, що використання пошкодженого приміщення є необхідним, проте з огляду на наявні пошкодження, є неможливим, оскільки створює ризики для життя та здоров’я учасників освітнього процесу, існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі в найкоротші строки.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 15.06.2023 12:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума359 136.70 UAH