-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лічильники холодної води
Оголошено тендер
636 000.00
UAH
Номер:
6ea94165a25546c091d67db473404157
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-14-005769-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТРИЙВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432968
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Нижанківського, буд. 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТРИЙВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432968
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Нижанківського, буд. 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
636 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лічильники холодної води
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38421100-3 Лічильники води
Дата опублікування:
14.06.2023 15:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума636 000.00 UAH