-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КНУ «Капітальний ремонт частини підвальних приміщень навчального закладу загальної середньої освіти з метою влаштування найпростішого укриття за адресою: вул. 40-річчя Перемоги, 24, смт. Таїрове, Таїровська територіальна громада Одеського району Одеської області»
Оголошено тендер
6 942 290.60
UAH
Номер:
9c8b1a9c86f749a1a1fa41d852bb5c9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-13-003530-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТАЇРОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05582159
-
Адреса:
65496, Україна, Одеська область, Овідіопольський р-н., смт. Таїрове,, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ТАЇРОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05582159
-
Адреса:
65496, Україна, Одеська область, Овідіопольський р-н., смт. Таїрове,, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
6 942 290.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
КНУ «Капітальний ремонт частини підвальних приміщень навчального закладу загальної середньої освіти з метою влаштування найпростішого укриття за адресою: вул. 40-річчя Перемоги, 24, смт. Таїрове, Таїровська територіальна громада Одеського району Одеської області»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
13.06.2023 15:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума6 942 290.60 UAH