• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт частини покрівлі заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварії в житловому фонді головного корпусу Антопільського психоневрологічного інтернату по вул. Вишнева, 46 в с.Антопіль Вінницької області

Оголошено тендер

948 334.00 UAH
Номер: 6457a7cc9f7a447491d11dd98a7efe39
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-13-003492-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Антопільський психоневрологічний інтернат
Замовник: Антопільський психоневрологічний інтернат
Очікувана вартість: 948 334.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт частини покрівлі заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварії в житловому фонді головного корпусу Антопільського психоневрологічного інтернату по вул. Вишнева, 46 в с.Антопіль Вінницької області
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.06.2023 15:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума948 334.00 UAH