-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Стільці чорні для облаштування місць проживання ВПО.
Оголошено тендер
4 400.00
UAH
Номер:
9813d7f5bb5f456092899315e54d690d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-07-003380-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42887958
-
Адреса:
38164, Україна, Полтавська область, смт Опішня, вул. Перемоги, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42887958
-
Адреса:
38164, Україна, Полтавська область, смт Опішня, вул. Перемоги, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стільці чорні для облаштування місць проживання ВПО.
Примітки:
Відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнногостану в Україні та протягом 90днів з дня його припинення або скасування (Затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023р. № 471)
п13 пп.3.замовник не може дотриматися строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, що повинно бути документально підтверджено замовником, якщо публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються для
- будівництва, облаштування місць проживання внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб;
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.06.2023 14:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 400.00 UAH