-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо (торф (брикети торф’яні)) (код 09110000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено тендер
223 200.00
UAH
Номер:
78a768484d3b47199d30a4670ad98855
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-06-000453-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Устилузький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Устилузької міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23019491
-
Адреса:
44731, Україна, Волинська область, Устилуг, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Устилузький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Устилузької міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23019491
-
Адреса:
44731, Україна, Волинська область, Устилуг, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
223 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (торф (брикети торф’яні)) (код 09110000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Примітки:
Місце знаходження замовника: 44731, Волинська обл., місто Устилуг, вул. Богдана Хмельницького, будинок 6. Категорія замовника: відповідно до частини 4 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" - 3) підприємства, установи, організації, значені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону. Закупівля здійснюється відповідно до "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
06.06.2023 09:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума223 200.00 UAH