• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного ремонту тротуару по вул. Госпітальєрів від вул. Магдебурзька до вул. Вишнева, № 30 м. Балта Подільського району Одеської області, код – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

299 857.00 UAH
Номер: fe1572b8a6e24eca8e987556b99c131f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-05-003801-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "БАЛТА-БЛАГОУСТРІЙ" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "БАЛТА-БЛАГОУСТРІЙ" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 299 857.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного ремонту тротуару по вул. Госпітальєрів від вул. Магдебурзька до вул. Вишнева, № 30 м. Балта Подільського району Одеської області, код – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки: без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.06.2023 15:25
Дата модифікації: 05.06.2023 15:29

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного ремонту тротуару по вул. Госпітальєрів від вул. Магдебурзька до вул. Вишнева, № 30 м. Балта Подільського району Одеської області, код – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Код ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриття
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описпісляоплата
Сума299 857.00 UAH