• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга по обов'язковому технічному контролю наземних транспортних засобів

Оголошено тендер

1 200.00 UAH
Номер: 368d1ae84e774f348359ba9c509f988f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-05-001802-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕЕЛЕКТРОАВТОТРАНС" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕЕЛЕКТРОАВТОТРАНС" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга по обов'язковому технічному контролю наземних транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 05.06.2023 11:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 200.00 UAH