-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Агрохімічна продукція» Дезинфекційні засоби (Безхлорний засіб для дезінфекції, достерилізаційного очищення, ферментний концентрат для професійного очищення інструментів, гнучких та жорстких ендоскопів; Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної антисептичної обробки рук; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів; Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення; Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщеної із достерелізаційним очищенням та стерилізації виробів медичного призначення; Дезінфекційний засіб для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, санітарно-технічного обладнання та медичних відходів)
Оголошено тендер
698 100.00
UAH
Номер:
3800d3ca2528409fa96fcd0123017e27
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-02-003267-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Вул. КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, 185
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Вул. КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, 185
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
698 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Агрохімічна продукція» Дезинфекційні засоби (Безхлорний засіб для дезінфекції, достерилізаційного очищення, ферментний концентрат для професійного очищення інструментів, гнучких та жорстких ендоскопів; Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної антисептичної обробки рук; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів; Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення; Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщеної із достерелізаційним очищенням та стерилізації виробів медичного призначення; Дезінфекційний засіб для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, санітарно-технічного обладнання та медичних відходів)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
02.06.2023 15:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума698 100.00 UAH