-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
Оголошено тендер
533 900.00
UAH
Номер:
3e0da56e500b4e1a8724e09b359e585d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-02-003265-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057008
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, Болград, вул. Шпитальна, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057008
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, Болград, вул. Шпитальна, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
533 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 CPV 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення бізнес – форуму в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMsBSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини»), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79952000-2 Послуги з організації заходів)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.06.2023 14:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗалучені грантові кошти
Сума533 900.00 UAH