-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015- 09310000-5 – Електрична енергія)
Оголошено тендер
217 455.83
UAH
Номер:
650626f3c8fe428f9d9e095d508af0bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-29-001148-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Великоберезнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351127
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт Великий Березний, Шевченка, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Великоберезнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351127
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт Великий Березний, Шевченка, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
217 455.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (ДК 021:2015- 09310000-5 – Електрична енергія)
Примітки:
Згідно абз. 6 пп. 5 п. 13 Особливостей Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли
укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу.
У разі закінчення строку дії договору чи його розірвання в установленому законодавством порядку, зміна електропостачальника відбувається у порядку, визначеному розділом VI Правил роздрібного ринку електричної енергії, постачання електричної енергії споживачу Великоберезнянська селищна рада (ЄДРПОУ 04351127) здійснювалось ДпЗД «Укрінтеренерго» з 01.01.2023 року по 25.01.2023 року (включно), відповідно до затвердженого Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року № 1023-р Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» якого визначено постачальником «останньої надії» на період з 1 січня 2019 року до 31 грудня 2023 року.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
29.05.2023 10:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описджерело фінансування-кошти місцевого бюджету
Сума217 455.83 UAH