• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Капітальний ремонт сходової клітки головного корпусу в КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" за адресою: с.Букова, вул. Центральна,2, Самбірського району Львівської області

Оголошено тендер

304 668.96 UAH
Номер: 5a26c138154548c9a3528da3eb7c1917
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-25-001595-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат"
Замовник: КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат"
Очікувана вартість: 304 668.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт сходової клітки головного корпусу в КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" за адресою: с.Букова, вул. Центральна,2, Самбірського району Львівської області
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до абзацу третього підпункту 3 пункту 13 Особливостей, якими передбачено, придбання замовником товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень , послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт - вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень може здійснюватися без застосування відкритих торгів та\або електронного каталогу у разі, коли публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються для: будівництва, реконструкції, капітального ремонту та облаштування місць проживання внутрішньо-переміщених або евакуйованих осіб.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 25.05.2023 11:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт сходової клітки головного корпусу в КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" за адресою: с.Букова, вул. Центральна,2, Самбірського району Львівської області
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума304 668.96 UAH