-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Капітальний ремонт трудових майстерень в КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" за адресою: с. Букова, вул. Центральна,2, Самбірського району, Львівської області
Оголошено тендер
616 335.96
UAH
Номер:
f1347d70c6b948f589e804dfdb2aa3ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-24-004594-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189015
-
Адреса:
82031, Україна, Львівська область, село Буково, с.Буково
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189015
-
Адреса:
82031, Україна, Львівська область, село Буково, с.Буково
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
616 335.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт трудових майстерень в КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" за адресою: с. Букова, вул. Центральна,2, Самбірського району, Львівської області
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до абзацу третього підпункту 3 пункту 13 Особливостей, якими передбачено, придбання замовником товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень , послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт - вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень може здійснюватися без застосування відкритих торгів та\або електронного каталогу у разі, коли публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються для: будівництва, реконструкції, капітального ремонту та облаштування місць проживання внутрішньо-переміщених або евакуйованих осіб.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
24.05.2023 18:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт трудових майстерень в КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" за адресою: с. Букова, вул. Центральна,2, Самбірського району, Львівської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума616 335.96 UAH