-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг)
Оголошено тендер
90 341.96
UAH
Номер:
a744f00bd70c425a86f6470719057769
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-18-006918-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Харьковские известия" Харківської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21232619
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, майдан Павлівський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Харьковские известия" Харківської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21232619
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, майдан Павлівський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
90 341.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг)
Примітки:
Закупівля електричної енергії (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг) здійснюється відповідно до підпункту 5 пункту 13 розділу «Загальні положення» Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (зі змінами), придбання замовниками товарів і послуг вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання: у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
18.05.2023 19:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума67 384.32 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума22 957.64 UAH