-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реалізація комплексу заходів (практичні семінари, конференції тощо, в тому числі он-лайн) з метою підвищення якості надання туристичних послуг та рівня безпеки перебування гостей і мешканців у місті Києві в рамках «Академії гостинності» – за кодом СРV за ДК 021:2015 80520000-5 Навчальні засоби
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
23de9ec1270b40daa3bec5b7c0969b98
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-18-006715-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
-
Адреса:
01024, Україна, Київська область, Київ, вул. Басейна, 1/2, літера А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
-
Контактна особа:
Прохватило Володимир Вячеславович 380443667003 kyivtourism@gmail.com
-
Адреса:
01024, Україна, Київська область, Київ, вул. Басейна, 1/2, літера А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реалізація комплексу заходів (практичні семінари, конференції тощо, в тому числі он-лайн) з метою підвищення якості надання туристичних послуг та рівня безпеки перебування гостей і мешканців у місті Києві в рамках «Академії гостинності» – за кодом СРV за ДК 021:2015 80520000-5 Навчальні засоби
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засоби
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
18.05.2023 17:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH