-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров’яна непромислового використання (ДК 021:2015: 03410000-7 - Деревина)
Оголошено тендер
440 000.00
UAH
Номер:
b2139f63d7ce4b9d8fd0805f4aaed980
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-17-004571-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Степангородський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Володимирецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22552906
-
Адреса:
34314, Україна, Рівненська область, село Степангород, вул. Шевченка, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Степангородський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Володимирецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22552906
-
Адреса:
34314, Україна, Рівненська область, село Степангород, вул. Шевченка, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина дров’яна непромислового використання (ДК 021:2015: 03410000-7 - Деревина)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
17.05.2023 16:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров’яна непромислового використання (ДК 021:2015: 03410000-7 - Деревина)
Кількість
400 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума440 000.00 UAH