-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо та Бензин А-95
Оголошено тендер
234 000.00
UAH
Номер:
4463e35f378a4f88984dedebaa65e552
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-17-004460-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378020
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, с. Старокозаче, вул. Соборна, буд. 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378020
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, с. Старокозаче, вул. Соборна, буд. 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
234 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо та Бензин А-95
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.05.2023 14:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо та Бензин А-95
Кількість
6000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума234 000.00 UAH