-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги - Послуги зі зварювання стиків методом алюмінотермітного зварювання.
Оголошено тендер
7 448 001.12
UAH
Номер:
8ae64e374ea1403587c2b92e4dd8dff5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-11-000696-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
7 448 001.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги - Послуги зі зварювання стиків методом алюмінотермітного зварювання.
Примітки:
Протокол рішення уповноваженої особи №73 від 11.05.2023р.(Річний план закупівель,Зміни №12) АТ «Українська залізниця» (в особі РФ «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця»., код згідно з ЄДРПОУ замовника: 40081200, Місцезнаходження замовника: Україна , Одеська обл., Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19; Категорія замовника: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Дата опублікування:
11.05.2023 10:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума7 448 001.12 UAH