-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексної діагностики автомобілів та послуги з евакуації автомобілів (ДК 021:2015 (CPV) 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Оголошено тендер
16 200.00
UAH
Номер:
af54042cbb4147559992085fef3741fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-08-004201-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА ІННОВАЦІЙНА ФІНАНСОВО-КРЕДИТНА УСТАНОВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
00041467
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, буд. 65-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА ІННОВАЦІЙНА ФІНАНСОВО-КРЕДИТНА УСТАНОВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
00041467
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, буд. 65-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
16 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з комплексної діагностики автомобілів та послуги з евакуації автомобілів (ДК 021:2015 (CPV) 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
08.05.2023 20:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума16 200.00 UAH