• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Фарби

Оголошено тендер

140 775.00 UAH
Номер: 5e39c8a230bf4de18ae2440af965ab09
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-05-001929-b
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Державна організація "Автобаза Державного управління справами"
Замовник: Державна організація "Автобаза Державного управління справами"
Очікувана вартість: 140 775.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фарби
Примітки: Процедура закупівлі не відбулась з підстави, яка зазначена у п.2 частини 48 Особливостей, а саме : неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. Відповідно до пункту 6 частини 13 Особливостей, придбання замовником товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів для закупівлі у разі, коли: відмінено відкриті торги через відсутність учасників процедури закупівлі. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятись від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошені про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.05.2023 11:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Сума140 775.00 UAH