-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи («Капітальний ремонт покрівлі будинку культури (над глядацькою залою) вул.Соборна, буд. 100 м.Сміла, Смілянської територіальної громади, Черкаського району, Черкаської області»)
Оголошено тендер
1 473 771.00
UAH
Номер:
60ebce26cf6a4027bd968961e139e97d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-01-002019-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Смілянський міський будинок культури
×
-
Код ЄДРПОУ:
40912112
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, СМІЛА, ВУЛИЦЯ СОБОРНА , БУДИНОК 100
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Смілянський міський будинок культури
×
-
Код ЄДРПОУ:
40912112
-
Контактна особа:
РУДАКЕВИЧ РУСЛАН ОЛЕГОВИЧ 0502485417 smbk2017@ukr.net
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, СМІЛА, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 100
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 473 771.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV): 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи («Капітальний ремонт покрівлі будинку культури (над глядацькою залою) вул.Соборна, буд. 100 м.Сміла, Смілянської територіальної громади, Черкаського району, Черкаської області»)
Примітки:
ДК 021:2015 (CPV): 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи («Капітальний ремонт покрівлі будинку культури (над глядацькою залою) вул.Соборна, буд. 100 м.Сміла, Смілянської територіальної громади, Черкаського району, Черкаської області») / 1-роботи /
*Джерело фінансування закупівлі – кошти МІСЦЕВОГО бюджету.
*категорія: п.3 ч.4 ст.2 Закону
*місцезнаходження : Україна, 20700 , Черкаська обл., місто Сміла , ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 100, Телефон 1: 0473324767 Телефон 2: 0473320996
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
01.05.2023 13:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 (CPV): 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи («Капітальний ремонт покрівлі будинку культури (над глядацькою залою) вул.Соборна, буд. 100 м.Сміла, Смілянської територіальної громади, Черкаського району, Черкаської області») / 1-роботи /
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис*Джерело фінансування закупівлі – кошти МІСЦЕВОГО бюджету.
Сума1 473 771.00 UAH