-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
b26fe18b05d94baebf288f6c09747ec1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-28-001105-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління майном колишнього смт Таромське Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40502510
-
Адреса:
49020, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Старий шлях, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління майном колишнього смт Таромське Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40502510
-
Адреса:
49020, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Старий шлях, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.04.2023 11:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 000.00 UAH