• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Паливні пелети з тирси сосни

Оголошено тендер

99 970.00 UAH
Номер: e32ecc34524e468db8b184570fd6dfa9
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-28-000579-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
Очікувана вартість: 99 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Паливні пелети з тирси сосни
Примітки: Закупівля здійснюється за рахунок вивільнених коштів від проведення відкритих торгів з особливостями на придбання послуг з поточного ремонту автомобілів на суму 2 127 459,32 грн. за оголошенням UA-2023-04-14-005606-a, з урахуванням роз'яснень Мінекономрозвитку від 03.09.2020 р. № 3304-04/54160-06 «Щодо планування закупівель».
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 28.04.2023 10:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Сума99 970.00 UAH