-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Паливні пелети з тирси сосни
Оголошено тендер
99 970.00
UAH
Номер:
71f4a8f893d0425dbf95cf561bbb5641
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-28-000537-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
99 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливні пелети з тирси сосни
Примітки:
Закупівля здійснюється за рахунок вивільнених коштів від проведення відкритих торгів з особливостями на придбання послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів на суму 3 381 133,66 грн. за оголошенням UA-2023-02-21-002540-a, з урахуванням роз'яснень Мінекономрозвитку від 03.09.2020 р. № 3304-04/54160-06 «Щодо планування закупівель».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
28.04.2023 09:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Сума99 970.00 UAH