-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Автомобільні шини
Оголошено тендер
345 000.00
UAH
Номер:
7c0e63a02e87418cba317c8b60004241
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-26-003999-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31887442
-
Адреса:
58005, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Жасминна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31887442
-
Адреса:
58005, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Жасминна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
345 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільні шини
Примітки:
Не відбулась процедура відкриті торги з особливостями, ідентифікатор закупівлі
UA-2023-04-12-009613-a
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
26.04.2023 15:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума345 000.00 UAH