-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Паливні пелети з тирси сосни
Оголошено тендер
99 994.00
UAH
Номер:
55a32e5b94264fdcbf651d8a3fee96f7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-26-003379-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
99 994.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливні пелети з тирси сосни
Примітки:
Закупівля здійснюється за рахунок вивільнених коштів від проведення відкритих торгів з особливостями на придбання послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів на суму 2 069 208,00 грн. за оголошенням UA-2023-03-29-010351-a та придбання послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів на суму 1 768 636,66 грн. за оголошенням UA-2023-03-23-012227-a з урахуванням роз'яснень Мінекономрозвитку від 03.09.2020 р. № 3304-04/54160-06 «Щодо планування закупівель».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
26.04.2023 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Сума99 994.00 UAH