• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Паливні пелети з тирси сосни

Оголошено тендер

99 994.00 UAH
Номер: f967a46b09ff4c549cab83d2e77c705d
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-26-001772-b
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
Очікувана вартість: 99 994.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Паливні пелети з тирси сосни
Примітки: Закупівля здійснюється за рахунок вивільнених коштів від проведення відкритих торгів з особливостями на придбання паливних пелетів з деревини на суму 1 408 000,00 грн. за оголошенням UA-2023-04-04-010171-a та придбання послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів на суму 1 769 636,66 грн. за оголошенням UA-2023-03-23-012227-a з урахуванням роз'яснень Мінекономрозвитку від 03.09.2020 р. № 3304-04/54160-06 «Щодо планування закупівель».
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 26.04.2023 12:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Сума99 994.00 UAH