• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо Євро-5 (талон) (Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти )

Оголошено тендер

66 000.00 UAH
Номер: d8e42d1cabb14b0ba2eb165bebd79203
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-25-001434-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Боратинський ліцей Боратинської сільської ради
Замовник: Боратинський ліцей Боратинської сільської ради
Очікувана вартість: 66 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо Євро-5 (талон) (Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти )
Примітки: Наявність АЗС у Луцькому районі Волинської області.Наявність сертифікату відповідності чи паспорту якості товару чи іншого документу, який підтверджує якість та відповідність товару.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.04.2023 10:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума66 000.00 UAH